top of page

Hizmetler

Varel ilaçlama kaliteli hizmete yönelik tüm imkanlarıyla Edirne halkının yanındadır. Uzmanlık alanlarımızı görmek için aşağıya bakabilirsiniz. Sormak veya öğrenmek istediğiniz farklı konular varsa bizimle iletişime geçin.

Haşere.png

Haşere Kontrolü

Uzman Hizmet

Haşerelerin barındıkları üredikleri, gezdikleri yarık, çatlak, pis su giderleri, çöplük, tezgah ve ekipman altları, dolap içleri, telefon-elektrik panoları, duvar ve zemin kenarları gibi korunmalı ve loş yerler de likit, jel ve toz formülasyonlu rezidüal insektisitler ile uygulamalar yapılmaktadır.
Uçan haşerelerin (karasinek, sivrisinek) üremesine, yuvalanmasına ve beslenmesini sağlayacak ortamların yok edilmesine yönelik uygulama çalışmaları yapılmaktadır.(larvasit kontrolü)

kemirgen.jpg

Kemirgen Kontrolü

Uzman Hizmet

Kemiricilerin üremesine teşvik eden yem kaynakları ve barınma yerleri bertaraf edilmesi, ikinci bir infektasyonu (fare yoğunluğu) engellemek için ve infektasyon sıklığını azaltmak için uygulama çalışmaları yapılmaktadır.

ibb-dezen_16_9_1583478079.jpg

Dezenfeksiyon

Uzman Hizmet

Bir dezenfektan maddenin etkin olabilmesi için en önemli koşullar; kullanılması geren yoğunluğun ve etki süresinin iyi bilinmesidir. Dezenfektanların temizlik amacıyla kullanılması, direnç gelişimi ve yüksek maliyet sorunları beraberinde getirir.
Kaliteli bir yaşam için sağlıklı ortamın korunarak her türlü hastalık etmeninden arındırılması gerekmektedir. Hijyen ise yalnızca içinde bulunduğumuz ortamda temizlik yapmak anlamına gelmez. Aynı zamanda ortamı hastalık oluşturabilecek mikroorganizmalardan veya insan sağlığı için tehlikeli olabilecek maddelerden arındırmaktır.

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page